שלח פקס כשם שאתה שולח מייל

פקס למייל מאפשר לך לשלוח פקסים ישירות מכל כתובת או תוכנת דואר אלקטרוני אשר קיימים כיום. בדרך זו תוכל לשלוח פקס בדיוק כשם שאתה שולח הודעת דואר אלקטרוני – בפשטות וקלות. כל שעליך לעשות הוא ליצור הודעת דואר אלקטרוני חדשה, לפי התיאור מימין, לרשום בשדה הנמען את מספר הפקס שתרצה לשלוח אליו ומיד לאחריו הוסף את הכתובת freefax.co.il@תוכל לכתוב בגוף הודעת המייל כדף פתיח ואף להוסיף קבצי PDF, תמונה, וורד, אקסל וכו'. הפקס יישלח מיד ליעדו ואנו נחזיר לך הודעת כשלון או הצלחה.

הוסף משתמשים

בכפוף לתכנית החודשית אשר רכשת תוכל להוסיף עד 10 משתמשים, כתובות דואר אלקטרוני, אשר גם הם יוכלו לשלוח פקסים מתיבת המייל שלהם. כל שעליך לעשות הוא להכנס ללשונית משתמשים בדף ההגדרות ולהוסיף עד 10 כתובות דואר אלקטרוני. ברגע שתוסיף משתמש אנו נשלח אליו הודעת דואר אלקטרוני עם שם המשתמש והססמה שלו לאתר. הוא יוכל להכנס לאתר ולהוסיף תכונות, ברמת המשתמש בלבד ולא ברמת מנהל.

הפנית מס' הפקס שלך

יש לך מכשיר פקסימיליה או קו פקס קיים ואתה רוצה להתקדם לפקס דיגיטלי? פריפקס מציעה לך להפנות את מספר הפקס אלינו. שים לב, אין מדובר בניוד מספר הפקס, מספר הפקס ימשיך להשאר שלך. אתה רק מבצע הפניית שיחות למספר שאנו נשלח אליך בעת הרישום. ברגע שיתקבל פקס למכשיר שלך הוא יועבר לשרתים שלנו, המערכת תזהה את מספר הלקוח שלך אצלנו, תמיר את הפקס לקובץ PDF ותשלח אותו ישירות לכתובת הדואר האלקטרוני שלך שמצויין במערכת.

 

פקס למייל ₪49/שנה למספר קווי או נייד - מינוי שנתי מתחדש באשראי

ללא צורך בניוד, ללא מילוי טפסים וללא צורך בימי המתנה ארוכים – חיבור למערכת בתוך דקות לאחר התשלום. השירות מתאים לכל מספר קווי או נייד

פקס ותא קולי לטקסט

  • פקס למייל מס' קיים
  • תא קולי למייל
  • תא קולי לטקסט
  • התראת שיחות שלא נענו
  • ללא הגבלת התראות
₪99/שנה

פקס ותא קולי למייל

  • פקס למייל מס' קיים
  • תא קולי למייל
  • התראת שיחות שלא נענו
  • ללא הגבלת התראות
₪49/שנה

תא קולי לטקסט

במידה ונרשמת לחבילת הפקס ללא הגבלה שלנו אנו נאפשר לך ליהנות משירות פרימיום אשר מיועד ללקוחות נבחרים כמוך בלבד. בנוסף לכל תכונות המערכת, לכשתתקבל הודעה קולית בחשבונך אנו נשלח לך אותה כקובץ קולי ואף נבצע בעבורך תמלול של ההודעה ונצרף אותה כטקסט. כך תוכל לקרוא את ההודעות הקוליות שלך במקום להאזין להן.

 

רשימה שחורה

במידה והפעלת את מספר הטלפון הנייד שלך כמספר פקס תוכל להפעיל את תכונת רשימה שחורה. בכך, תוכל להמנע משיחות טלפון ממתקשרים לא רצויים. הכנס להגדרות החשבון שלך באתר, הוסף כל מספר טלפון ובפעם הבאה שהוא יחייג אליך אנו נשמיע לו הודעת "המנוי שאליו חייגת איננו מחובר". כך, הוא לעולם לא יטריד אותך שוב.